Vyhľadávanie


Kontakt

MUDr. Matej Medovarský, gynekologická ambulancia
Vojtecha Spanyola 43,
012 07 Žilina

041-7649407, 041-5110295

E-mail: mate46@seznam.cz

 

Ambulancia sa nachádza v 7-poschodovej bielej budove polikliniky na 4. poschodí vľavo v areáli Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Žiline.

 

pôrodnícka starostlivosť

Poskytujeme služby od predkoncepčného poradenstva, cez diagnostiku gravidity a poradenskú činnosť pre tehotné. Vykonávame odbery a všetky potrebné vyšetrenia z krvi tehotných žien, či už v rámci prenatálnej starosltivosti alebo v príprave na predoperačné interné a ďalšie špecializované vyšetrenia v prípade patologických odchýlok v tehotenstve až po zabezpečenie pôrodu podľa potreby aj operačného pôrodu cisárskym rezom vo Fakultnej nemocnici v Žiline, prípadne aj v inej, Vami vybranej nemocnici. Zabezpečíme účasť Vášho manžela alebo partnera pri pôrode. Kurzy pre tehotné mamičky, s ktorými začala v Žiline naša ambulancia ako prvá v roku 1996 - "Škola pre tehotné", prebiehajú v areáli Fakultnej nemocnice v Žiline.

Ďalej poskytujeme starostlivosť o šestonedielky, potrebné je vyšetrenie medzi 6. a 8. týždňom po pôrode. Pokiaľ nie sú po pôrode žiadne ťažkosti, je vhodné asi mesiac po pôrode zatelefonovať do našej ambulancie, dohodneme presný termín vyšetrenia po šestonedelí tak, aby ste nemuseli vôbec čakať a mohli sa maximálne venovať svojim detičkám. Poradíme Vám aj pri problémoch s kojením a opaterou Vášho dieťatka.

Podrobnejšie sa o prenatálnom skríningu dočítate na stránke: https://www.prenatalnecentrum.sk/